Zapamiętaj mnie i lub zarejestruj | Zapomniałem hasła

Artykuły Recenzje Harmonijkowe Bitwy
Szukaj Użytkownicy Grupy
Odpowiedz do tematu
Autor
Wiadomość
Młynek 


Wiek: 55
Posty: 730
Otrzymał 68 punkt(ów)
Skąd: Budapeszt
Wysłany: 2010-06-14, 04:55    Odp: Wydzielone z: Silver Star tonacja D

laszlowaty, wszystko, o co pytasz było juz na tym forum wałkowane 100 tysięcy razy. Uważasz, że jeśli się zastrzeżesz "wiem, że to już było, ale jakoś nie mam siły szukać" to już jesteś w porządku wobec innych? Spamowanie pozostaje spamowaniem. Powielając po raz n-ty te same pytania, tylko zaśmiecasz forum, dlatego proszę: "znajdź tę siłę" i użyj wyszukiwarki.
_________________
"Skoro uważacie, że blues jest łatwą muzyką, to dlaczego tak niewielu go dzisiaj gra?" - B.B. King
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
laszlowaty

Wiek: 35
Posty: 6
Skąd: Gród Kraka
Wysłany: 2010-06-14, 16:42    Odp: Wydzielone z: Silver Star tonacja D

@[b]Młynek[/b], tak wlasnie uwazam. Jesli ktoś nie uzyl opcji 'szukaj', znaczy, ze mial ku temu powodu. Obojetnie jakie, ale je mial. Tedy napisanie mu, zeby sobie poszukal pewnie niewiele zmieni. A patrzac dalej, po co ktos ma szukac, skoro wygodniej jest napisac i spytac? Szczegolnie, ze niektore odpowiedzi moga juz nie byc aktualne (np ceny, jakosc, dostepnosc), wiec bezpieczniej spytac. I od razu pisze, ze nawet jesli one sa dalej aktualne, to skad laik ma miec taka pewnosc? Sie powtorze: bezpieczniej spytac. "Kto pyta nie bladzi".
@upy
Wielkie dzieki za pomoc :)
_________________
Wrednie, bezczelnie poczatkujacy.
Kontakt:
gg: 4413627
E-mail/jabber: laszla.niet@gmail.com
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
kamilteau 


Wiek: 33
Posty: 1390
Otrzymał 76 punkt(ów)
Skąd: Olsztyn/Offenburg
Wysłany: 2010-06-14, 23:02    Odp: Wydzielone z: Silver Star tonacja D

[b]laszlowaty[/b], skoro tematy o wyborze harmonijki pojawiają się z taką częstotliwością, to niemożliwe jest, żeby straciły na aktualności. [b]Młynek[/b] ma rację, brak siły nie jest argumentem zwalniającym z używania opcji "szukaj". W razie wątpliwości można też przecież zajrzeć na datę zamieszczenia postu. No i jak sam stwierdziłeś, nawet nie spróbowałeś szukać, skoro:
[quote="laszlowaty"]podejrzewam, ze te pytania sie juz z miliard razy pojawialy[/quote]
Potwierdzę tylko: pytania pojawiały się już bardzo często i odpowiedzi są wyczerpujące.
_________________
"Don't start me talking, I'll tell everything I know..."
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Młynek 


Wiek: 55
Posty: 730
Otrzymał 68 punkt(ów)
Skąd: Budapeszt
Wysłany: 2010-06-14, 23:27    Odp: Wydzielone z: Silver Star tonacja D

[quote="laszlowaty"] @[b]Młynek[/b], tak wlasnie uwazam.[/quote]
No to bardzo się mylisz. Wprowadzasz tylko bajzel powielając po raz sto pięćdziesiąty ósmy ten sam temat. To nie jest darmowa poradnia dla laszlowatego, tylko forum służące WYMIANIE informacji. Co dałeś z siebie? Nic, poza spamem. To nie jest w porządku.

[quote="laszlowaty"]Jesli ktoś nie uzyl opcji 'szukaj', znaczy, ze mial ku temu powodu.[/quote]
A i owszem, nawet wiem, jakie. Zwyczajne lenistwo i nic więcej. Zaśmiecając forum, usiłujesz sobie ułatwić życie kosztem innych, którym to życie utrudniasz - bo dublując po raz n-ty temat powodujesz, że komuś innemu, kto będzie chciał uczciwie podejść do tematu i użyje wyszukiwarki, zamiast kilku tematów, wyskoczy kilkadziesiąt i straci całe godziny na przekopanie się przez wszystkie. Albo, co gorsza, stwierdzi, że z takiej wyszukiwarki nie da się korzystać i do Twojego sto pięćdziesiątego ósmego identycznego tematu stworzy sto pięćdziesiąty dziewiąty identyczny. Bo skoro laszlowaty mógl, to dlaczego on nie??? I tak forum, zamiast służyć wymianie informacji, staje się jednym, wielkim śmietnikiem. Ale co Cię to obchodzi...

proszę administratora o zamknięcie tego tematu.
_________________
"Skoro uważacie, że blues jest łatwą muzyką, to dlaczego tak niewielu go dzisiaj gra?" - B.B. King
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
laszlowaty

Wiek: 35
Posty: 6
Skąd: Gród Kraka
Wysłany: 2010-06-15, 00:15    Odp: Wydzielone z: Silver Star tonacja D

[quote="Młynek"]To nie jest darmowa poradnia[/quote]
No jak nie? Temat jest w dziale Pomoc. Tutaj opis dzialu:
[code]Jeśli nie wiesz co zrobić. Nie umieszczamy tutaj pytań o tonacje utworu.[/code]
Nie wiedziałem co zrobić. Poza tym zwróć uwage, ze pierwotnie zadalem pytanie (imo) jak najbardziej na miejscu. W tym wypadku żadne przeszukanie archiwow forum by nie pomoglo - potrzebowalem konkretnej odpowiedzi do konkretnej sytuacji. Nie widze tutaj powodu do bulwersowania sie, skoro odpowiedz zostala udzielona. Cala reszta tego watku to 'informacje dodatkowe', ktore mimo tego co ty mowisz, moga jednak komus pomoc.
[quote="Młynek"]Zwyczajne lenistwo i nic więcej.[/quote]
Owszem. To też jest powod, i to calkiem dobry. Nigdy nie 'miales lenia'?
[quote="Młynek"] Zaśmiecając forum[/quote]
Veto! Odpowiedz udzielona w pierwszej czesci postu.
[quote="Młynek"]siłujesz sobie ułatwić życie kosztem innych, którym to życie utrudniasz[/quote]
Owszem. Tak samo jak niejedna osoba ulatwia sobie zycie moim kosztem. Jesli komus to nie odpowiada - przeciez moze nie odpisywac.

Co do reszty natomiast się zgodze. Pisales, ze "Co Cię to obchodzi", masz racje. Niewiele. Od tego sa moderatorzy zeby sprzatac. Poza tym na roznych forach panuja rozne zwyczaje. Ciezko od razu sie rozeznac.
Co do spamowania natomiast, to niestety musze Cie zmartwic. Pierwszą osobą, ktora to zaczela byles... TY! Wszystkie posty trzymaly sie jako tako tematu harmonijkowego, kiedy to wystrzeliles z postem bez wiekszej tresci merytorycznej. To nie jest spam? I to nawet gorszy od mojego!

@Gladias
Dzieki wielkie, swietna sprawa.
@sebach
Sproboje, zobaczymy.
@#kamilteau
Wez pod uwage, ze poczatkowo temat taktował o czym innym (wiem, powtarzam sie).

Ogolnie nastepnym razem postaram sie trzymac scisle watku, i nie odbiegac w temacie o sprawach 'przy okazji, skoro juz sobie fajnie piszemy'.
Pozdrawiam.
_________________
Wrednie, bezczelnie poczatkujacy.
Kontakt:
gg: 4413627
E-mail/jabber: laszla.niet@gmail.com
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Młynek 


Wiek: 55
Posty: 730
Otrzymał 68 punkt(ów)
Skąd: Budapeszt
Wysłany: 2010-06-15, 00:35    Odp: Wydzielone z: Silver Star tonacja D

[quote="laszlowaty"] Co do reszty natomiast się zgodze. Pisales, ze "Co Cię to obchodzi", masz racje. Niewiele. Od tego sa moderatorzy zeby sprzatac. Poza tym na roznych forach panuja rozne zwyczaje. Ciezko od razu sie rozeznac.[/quote]
Wiesz, dawno nie spotkałem się z taką arogancją. I mam nadzieję, że - zgodnie z Twoją tezą - moderatorzy tu posprzątają, najlepiej łącznie z Tobą, o co do nich apeluję. Bo nie wnosisz nic poza bezczelnością i spamem.

Mój post był jak najbardziej merytoryczny. Zwróciłem Ci uwagę, że dublując po raz setny te same pytania - zaśmiecasz forum. po to jest wyszukiwarka, żeby z niej korzystać.

A zanim spróbujesz podjąć ze mną dalszą dyskusję, przejrzyj punktację, zobacz z iloma ludźmi zupełnie bezinteresownie podzieliłem się swoją wiedzą, albo dyskutowaliśmy, żeby wspólnie poszerzyć swoje horyzonty... aaa, prawda, zapomniałem, że Ci się nie chce. To nie mamy o czym gadać.

A rozeznać się w zwyczajach jest bardzo łatwo. Wystarczy przeczytać REGULAMIN, którego, rejestrując się, zgodziłeś się przestrzegać.
_________________
"Skoro uważacie, że blues jest łatwą muzyką, to dlaczego tak niewielu go dzisiaj gra?" - B.B. King
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
laszlowaty

Wiek: 35
Posty: 6
Skąd: Gród Kraka
Wysłany: 2010-06-15, 00:41    Odp: Wydzielone z: Silver Star tonacja D

W takim razie, prosze Cie, pokaz mi, ktory punkt regulaminu zlamalem.

[quote="Młynek"]A zanim spróbujesz podjąć ze mną dalszą dyskusję, przejrzyj punktację, zobacz z iloma ludźmi zupełnie bezinteresownie podzieliłem się swoją wiedzą, albo dyskutowaliśmy, żeby wspólnie poszerzyć swoje horyzonty... aaa, prawda, zapomniałem, że Ci się nie chce. To nie mamy o czym gadać.[/quote]
A co to ma do rzeczy? Przeciez nikt tutaj nie podważa, ani nie dyskutuje o Twoich zaslugach (jakiekolwiek by one nie byly).

edit
A ta nasza 'dyskusje' rzeczywiscie pasowaloby wydzielic.
_________________
Wrednie, bezczelnie poczatkujacy.
Kontakt:
gg: 4413627
E-mail/jabber: laszla.niet@gmail.com
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Młynek 


Wiek: 55
Posty: 730
Otrzymał 68 punkt(ów)
Skąd: Budapeszt
Wysłany: 2010-06-15, 06:31    Odp: Wydzielone z: Silver Star tonacja D

[quote="laszlowaty"]W takim razie, prosze Cie, pokaz mi, ktory punkt regulaminu zlamalem.[/quote]
Proszę bardzo;

4. Nie pisz tematu który już jest na forum - używaj opcji szukaj.

Pierwsze pytanie było zasadne. Dalsze, na temat tego jaką harmonijkę wybrać, co to jest tonacja, itp. już nie. Poza tym jest zasada jeden wątek - jedno pytanie. To wszystko wiedziałbyś, gdybyś trochę POCZYTAŁ forum. Ale po co, nie? Zawszeć to wygodniej innym zaśmiecić.
_________________
"Skoro uważacie, że blues jest łatwą muzyką, to dlaczego tak niewielu go dzisiaj gra?" - B.B. King
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
szlik31 

Wiek: 31
Posty: 7
Skąd: Okolice Rzeszowa
Wysłany: 2010-06-15, 07:34    Odp: Wydzielone z: Silver Star tonacja D

skoro juz ten post jest "zasmiecowny" to zapytam :
zostaly wymienione harmonijki "hohner, albo special 20, albo blues harp, albo marine band"
a moje pytanie jest takie jaka jest najlepsza z tych wszystkich
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Jazzman108 

Wiek: 31
Posty: 18
Skąd: Deszczno
Wysłany: 2010-06-15, 08:50    Odp: Wydzielone z: Silver Star tonacja D

Nie ma czegoś takiego jak najlepsza harmonijka. Każda jest inna i która komu bardziej pasuje to kwestia indywidualna.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
#Maciekdraheim 


Wiek: 35
Posty: 3604
Otrzymał 296 punkt(ów)
Skąd: Ciechocinek
Wysłany: 2010-06-15, 09:21    Odp: Wydzielone z: Silver Star tonacja D

[quote="szlik31"]zostaly wymienione harmonijki "hohner, albo special 20, albo blues harp, albo marine band"
a moje pytanie jest takie jaka jest najlepsza z tych wszystkich[/quote]

Każda z nich została opisana w odpowiednim temacie. Zapraszam do lektury działu "Sprzęt".
_________________
Blues is nothing but a good man feeling bad, thinking about the woman he once was with.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
laszlowaty

Wiek: 35
Posty: 6
Skąd: Gród Kraka
Wysłany: 2010-06-15, 09:44    Odp: Wydzielone z: Silver Star tonacja D

@Młynek
Ten punkt regulaminu nie został (imo!) złamany. Jedyne co zostało 'zlamane', to tak jak napisales 'jeden watek - jeden temat', co nawiasem mowiac jest najglupsza niepisana zasada swiata. Poza tym od kiedy to kogos karzemy za niepisane zasady? Szczególnie, ze nie jest ona nawet czescia netykiety.
_________________
Wrednie, bezczelnie poczatkujacy.
Kontakt:
gg: 4413627
E-mail/jabber: laszla.niet@gmail.com
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Młynek 


Wiek: 55
Posty: 730
Otrzymał 68 punkt(ów)
Skąd: Budapeszt
Wysłany: 2010-06-15, 11:11    Odp: Wydzielone z: Silver Star tonacja D

Nie złamałeś regulaminu? No to jeszcze raz:

[quote="regulamin"]4. Nie pisz tematu który już jest na forum - [b]używaj opcji szukaj. [/b][/quote]

A Ty co na to? Ano:

[quote="laszlowaty"]Hmm, w takim razie jaka bys polecil? [b]Z góry przepraszam, bo podejrzewam, ze te pytania sie juz z miliard razy pojawialy, ale niestety nie mam jakos sily szukac.[/b] Ogolnie czym sie rożnia tonacje? No i jaka ta harmonijka, w dosc przystepnej cenie, nie przekraczajacej 50zl.[/quote]

Nie tylko łamiesz, ale jeszcze robisz to z pełną premedytacją.
_________________
"Skoro uważacie, że blues jest łatwą muzyką, to dlaczego tak niewielu go dzisiaj gra?" - B.B. King
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
laszlowaty

Wiek: 35
Posty: 6
Skąd: Gród Kraka
Wysłany: 2010-06-15, 11:58    Odp: Wydzielone z: Silver Star tonacja D

Cóż. To juz jest kwestia interpretacji i podejscia. Trzeba rozronic temat od postu. Skoro napisalem temat to go kontynuuje. Doradzono mi zakupienie innej harmoszki, to chyba naturalne, ze od razu pociagnalem ten temat?
edit
Moze sie na PW przeniesiemy?
_________________
Wrednie, bezczelnie poczatkujacy.
Kontakt:
gg: 4413627
E-mail/jabber: laszla.niet@gmail.com
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
KatuzaR 


Wiek: 32
Posty: 319
Otrzymał 29 punkt(ów)
Skąd: Kryry
Wysłany: 2010-06-15, 14:10    Odp: Wydzielone z: Silver Star tonacja D

Laszlowaty, mam coś na Twoje przyszłe przeszłe i teraźniejsze pytania:

Ogólnie w jednym miejscu:
http://forum.harmoszka.co...arpa-vt1902.htm

Sprzęt
http://forum.harmoszka.com/hohner-vf15.htm (4 post na stronie głównej sprzętu i to dokładnie do twojego kryterium)

Co do opinii o Silver Star'ze
http://forum.harmoszka.co...ilvera-vt10.htm

Co do dobrych rad, nie denerwuj zasłużonych ludzi (między innymi Młynka) jeśli mają rację. Jak ich poznać? Poczytaj forum, sam ich wyłapiesz. Poza tym Młynek ma racje, że lekko przeginasz. Jeszcze jedna rada... lepiej nie przyznawaj się teraz do wieku.

Temu co nie używa szukania
Też życzę miłego grania
KatuzaR
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
#minigunmen 


Wiek: 36
Posty: 2769
Otrzymał 127 punkt(ów)
Skąd: Kat, Ośw, Krak
Wysłany: 2010-06-15, 15:57    Odp: Wydzielone z: Silver Star tonacja D

Do zwyczajów na forum wypada się stosować, poznawać i przyjmować, nie potrzebujemy rewolucjonistów. Tym bardziej że rewolucje pożerają własne dzieci.

Również życzę miłego grania. Na dobrą sprawę co z omawianych na forum byś nie kupił powyżej 80zł - powinno być dobrze.
_________________
Naprawiam harmonijki! Reguluję pod overbending!- kontakt - PW albo GG albo mail. Paweł Pilnik Pilecki.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
laszlowaty

Wiek: 35
Posty: 6
Skąd: Gród Kraka
Wysłany: 2010-06-15, 17:53    Odp: Wydzielone z: Silver Star tonacja D

@Katuzar
No ja sie pogubilem. "Nie denerwuj" piszesz, nie rozumiem tego. W czym przeginam? W tym, ze przedstawiam moj punkt widzenia?
No i tak juz z czystej, próżnej i grzesznej ciekawosci - dlaczego sie do wieku nie przyznawac?
@minigunmen
Przeca juz pisalem:
[quote="Laszlowaty"]Ogolnie nastepnym razem postaram sie trzymac scisle watku, i nie odbiegac w temacie o sprawach 'przy okazji, skoro juz sobie fajnie piszemy'. [/quote]

A za zyczenia pieknie dziekuje, "My czterej pancerni" juz wychodzi ;)
_________________
Wrednie, bezczelnie poczatkujacy.
Kontakt:
gg: 4413627
E-mail/jabber: laszla.niet@gmail.com
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
kamilteau 


Wiek: 33
Posty: 1390
Otrzymał 76 punkt(ów)
Skąd: Olsztyn/Offenburg
Wysłany: 2010-06-15, 18:10    Odp: Wydzielone z: Silver Star tonacja D

[quote="laszlowaty"]Wez pod uwage, ze poczatkowo temat taktował o czym innym (wiem, powtarzam sie). [/quote]

Na temat początkowego tematu się przecież w ogóle nie wypowiedziałem. Chodzi mi tylko o kolejne zapytanie "jaką harmonijkę wybrać", które uznałem za przesadę, zwłaszcza, że nie zapoznałeś się uprzednio z zawartością forum.

[quote="laszlowaty"]Jedyne co zostało 'zlamane', to tak jak napisales 'jeden watek - jeden temat', co nawiasem mowiac jest najglupsza niepisana zasada swiata.[/quote]

Najgłupsza? W normalnej rozmowie owszem, ale na forum to konieczność. Forum to nie tylko miejsce "spotkań", ale także jakiś zbiór wiadomości, które powinny być porządnie posegregowane. Jeżeli będziemy upychać po kilka tematów do jednego wątku, to wszyscy się w tym pogubimy i takich tematów jak ten będzie powstawać jeszcze więcej.

Apel do wszystkich: tylko spokojnie, przecież nie chcemy się kłócić o takie błahostki, prawda? ;)
_________________
"Don't start me talking, I'll tell everything I know..."
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
laszlowaty

Wiek: 35
Posty: 6
Skąd: Gród Kraka
Wysłany: 2010-06-15, 18:49    Odp: Wydzielone z: Silver Star tonacja D

@up
Zaczne od konca.
[quote="#kamilteau"] przecież nie chcemy się kłócić o takie błahostki, prawda? [/quote]
Klocic? Nie. Dyskutowac? Jak najbardziej tak, przynajmniej ja.

[quote="#kamilteau"]Forum to nie tylko miejsce "spotkań"[/quote]
Inna nazwa (o dziwo!) to "forum dyskusyjne".

[quote="#kamilteau"]W normalnej rozmowie owszem, ale na forum to konieczność.[/quote]
Wychodze z zalozenia, ze scisle trzymajac sie danego tematu, i nie pozwalajac sobie na rozne dywagacje, psuje zarowno klimat dyskusji, jak i nie pozwala dojsc do konkretnych wnioskow.

Moglbys moze wydzielic ten nasz spam do jakiegos tematu osobnego? Czuje, ze jesio troche to potrwa, a rzeczywiście szkoda tutaj smiecic.
_________________
Wrednie, bezczelnie poczatkujacy.
Kontakt:
gg: 4413627
E-mail/jabber: laszla.niet@gmail.com
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
#minigunmen 


Wiek: 36
Posty: 2769
Otrzymał 127 punkt(ów)
Skąd: Kat, Ośw, Krak
Wysłany: 2010-06-15, 19:06    Odp: Wydzielone z: Silver Star tonacja D

Dywagacje dywagacjami ale po co pisać jeszcze raz to samo? Zadajesz pytanie a my, znający odpowiedź mamy pisać kolejny raz to samo osobie, która zapytała? Nie po to jest baza mysql z zapisanymi tematami. Dygresje nie są tutaj całkiem odrzucane i potępiane ale pytanie o coś, co było już rozwiązane jest... niepotrzebne.

PS: a nieaktualne w starych tematach mogą być raczej TYLKO ceny ;)
_________________
Naprawiam harmonijki! Reguluję pod overbending!- kontakt - PW albo GG albo mail. Paweł Pilnik Pilecki.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
laszlowaty

Wiek: 35
Posty: 6
Skąd: Gród Kraka
Wysłany: 2010-06-15, 19:18    Odp: Wydzielone z: Silver Star tonacja D

[quote="minigunmen"] pytanie a my, znający odpowiedź mamy pisać kolejny raz to samo osobie, która zapytała?[/quote]
Nie. Zawsze mozna zignorowac. Albo napisac, zeby ktos poszukal na forum, albo nawet dac link do tematu. Nie trzeba zaczynac od razu 'spamu'. I od razu tutaj napisze do Młynka - nie, nie proboje zwalic winy na innych. Zdaje sobie sprawe, ze to ja zaczalem offtopic. Podkreslam tylko potencjalne, mozliwe rozwiazania takiej sytuacji ;)
_________________
Wrednie, bezczelnie poczatkujacy.
Kontakt:
gg: 4413627
E-mail/jabber: laszla.niet@gmail.com
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
#Maciekdraheim 


Wiek: 35
Posty: 3604
Otrzymał 296 punkt(ów)
Skąd: Ciechocinek
Wysłany: 2010-06-16, 09:59    Odp: Wydzielone z: Silver Star tonacja D

[quote="laszlowaty"]Zawsze mozna zignorowac. Albo napisac, zeby ktos poszukal na forum, albo nawet dac link do tematu.[/quote]

Takie rozwiązania też wałkowaliśmy nie raz i nie dwa. Jak widać i to wymiernych rezultatów nie przyniosło.
_________________
Blues is nothing but a good man feeling bad, thinking about the woman he once was with.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Blake 


Wiek: 31
Posty: 183
Otrzymał 4 punkt(ów)
Skąd: Tarnowskie Góry
Wysłany: 2010-06-16, 20:45    Odp: Wydzielone z: Silver Star tonacja D

Nom a ostatni "genialny" przypadek przeniósł zabawę do southboxa :D
_________________
"Shinobi, który nie przestrzega zasad jest nazwany śmieciem"
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
#minigunmen 


Wiek: 36
Posty: 2769
Otrzymał 127 punkt(ów)
Skąd: Kat, Ośw, Krak
Wysłany: 2010-06-16, 20:49    Odp: Wydzielone z: Silver Star tonacja D

laszlowaty, spoko, my pogadamy i będzie fajnie, nie zachowujesz się jak pewien nowy pan na forum, więc myślę, że nasza współpraca będzie korzystna dla obu stron :)
No ale szukać warto, bo jest już masa cennych informacji na pare kliknięć, nie ma co zapychać bazę mysql.
_________________
Naprawiam harmonijki! Reguluję pod overbending!- kontakt - PW albo GG albo mail. Paweł Pilnik Pilecki.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Blake 


Wiek: 31
Posty: 183
Otrzymał 4 punkt(ów)
Skąd: Tarnowskie Góry
Wysłany: 2010-06-16, 21:09    Odp: Wydzielone z: Silver Star tonacja D

Nom a jak masz pytanie i nie chcesz już szukać to możesz zawsze napisać na na przykład moje GG (2263795), a ja jak będę mógł to pomogę :D
_________________
"Shinobi, który nie przestrzega zasad jest nazwany śmieciem"
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
  
Odpowiedz do tematu