Zapamiętaj mnie i lub zarejestruj | Zapomniałem hasła

Artykuły Recenzje Harmonijkowe Bitwy
Szukaj Użytkownicy Grupy
Odpowiedz do tematu
Autor
Wiadomość
glazo

Wiek: 32
Posty: 51
Skąd: Lublin
Wysłany: 2010-06-12, 11:02    Wybory prezydenckie

Jakie jest wasze zdanie nt. nadchodzących wyborów prezydenckich? Na kogo będziecie głosować. Ja już zdecydowałem, gdyż wg mnie jedynie Marek Jurek jest kandydatem godnym zaufania. Opowiada się za chrześcijańskimi wartościami i chyba tylko on może zakończyć trwającą od lat wojnę Polsko-Polską. Dlatego niezależnie od tego czy w 1 turze ma on jakiekolwiek szanse głosuję na niego.
http://www.marekjurek.pl/...010_ulotka4.pdf
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
michu 


Wiek: 29
Posty: 164
Otrzymał 3 punkt(ów)
Skąd: Gdynia
Wysłany: 2010-06-12, 11:12    Odp: Wybory prezydenckie

Ja jeszcze nie mogę głosować ale także bym zagłosował na niego
w każdym bądz razie moi rodzice na niego głosują :)
swoją drogą nie spodziewałem się takiego tematu na forum harmonijkowym :P
_________________
Pozdrawiam :harp:
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
glazo

Wiek: 32
Posty: 51
Skąd: Lublin
Wysłany: 2010-06-12, 13:14    Odp: Wybory prezydenckie

Każdy ma prawo być ciekawy. A mnie właśnie ciekawi czy Polacy po raz kolejny dadzą się nabrać na chwyty reklamowe, które stosuje dziś telewizja, jakoby dobrym prezydentem może być tylko ktoś z dużej partii. I później wychodzi na to, że ludzie widząc w sondażach na pierwszych dwóch miejscach kandydatów PO i PIS-u wybierają któregoś z nich, bo i tak nikt inny nie ma szansy. A sondaże niestety najczęściej kłamią...
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Saskers 


Wiek: 45
Posty: 97
Otrzymał 8 punkt(ów)
Skąd: Saska Kępa
Wysłany: 2010-06-12, 14:01    Odp: Wybory prezydenckie

glazo, podjąłeś niebezpieczny temat. Oczywiście nie mam nic przeciwko temu, ale uważam, że może się to stać zaczątkiem do kolejnych nerwowych wpisów, jakie już to forum widziało. Wątek polityczny wzbudza duże emocje, a wybory prezydenckie zwłaszcza przy okolicznościach w jakich do nich doszło dodatkowo je podsycają.
Skorzystam z prawa do nie przyznania się na kogo oddam swój głos, ale jednocześnie gorąco wszystkim zachęcam do pójścia do urn. To nie prawda, że jeden głos nie ma znaczenia.
Pozdrawiam wszystkich głosujących
Saskers
_________________
Nie zawracaj kontrafałdy, że w Warszawie byłeś
Bo na Saskie Kiempe wcale nie chodziłeś
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
  
Odpowiedz do tematu