Zapamiętaj mnie i lub zarejestruj | Zapomniałem hasła

Artykuły Recenzje Harmonijkowe Bitwy
Szukaj Użytkownicy Grupy Mapa Google
Odpowiedz do tematu
Autor
Wiadomość
et

Posty: 1
Wysłany: 2010-03-16, 11:27    I Studencki Festiwal Muzyki Bluesowej "BLUESROADS"

[center]Z inicjatywy Fundacji Krakowskiego Radia Akademickiego „Żak”, Fundacji Studentów i Absolwentów UJ „Bratniak”, Koła Naukowego Muzykologów UJ oraz studentów krakowskich uczelni w dniach[b] 21-23 maja 2010 [/b]roku odbędzie się [b]I Studencki Festiwal Muzyki Bluesowej "Bluesroads".[/b] Festiwal ma charakter non-profit, wstęp jest darmowy a jego celem jest popularyzacja i promocja szeroko rozumianej muzyki bluesowej. W ramach Festiwalu planowany jest [b]I Ogólnopolski Przegląd Zespołów Bluesowych,[/b] którego nagrodą główną jest [b]20-godzinna sesja nagraniowa w studiu ODT w Krośnie[/b] wraz z noclegiem oraz cenne nagrody rzeczowe. Występ drugiego dnia festiwalu przed jury, w skład którego zasiądzie m.in. Jarosław Śmietana, może być motywujące dla początkujących zespołów do dalszego muzycznego rozwoju i zgłębiania źródeł współczesnej muzyki rozrywkowej, czyli bluesa.

Poza standardowymi wymogami wymienionymi w Regulaminie [b]uczestnicy muszą spełniać jeden warunek tj. wśród członków zespołu przynajmniej jedna osoba musi być studentem lub mieć poniżej 26 roku życia.[/b] Organizator zapewnia zakwalifikowanym do Przeglądu zespołom nocleg oraz ciepły posiłek. Nie pobieramy żadnej opłaty wpisowej. Na zgłoszenia czekamy do 15 kwietnia 2010 roku. Wszelkie szczegóły można znaleźć na stronie http://www.bluesroads.radiofonia.fm/
[img]http://www.bluesroads.radiofonia.fm/images/stories/plakaty/plakat%20przegladu%20pngm.jpg[/img] [/center]

[ Dodano: 2010-05-01, 12:27 ]
Można się już zapisywać na Warsztaty Gitarowe, Harmonijkowe i Wokalne, a także na Wykłady organizowane przez I Studencki Festiwal Muzyki Bluesowej w Krakowie! Serdecznie zapraszamy! Osobom które są spoza Krakowa, wyślemy informacje o możliwościach noclegowych! Zapisy na stronie internetowej http://www.bluesroads.pl . Serdecznie Zapraszamy!
[img]http://www.bluesroads.pl/images/stories/plakaty/plakat_festiwalowy_400.jpg[/img]
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
bluesroads.festiwal

Posty: 1
Wysłany: 2010-11-13, 13:46    Odp: I Studencki Festiwal Muzyki Bluesowej "BLUESROADS"

Zapraszamy na drugą w tym roku Bluesotekę w [b]Klubie Żaczek[/b] (Kraków)! Już w najbliższy wtorek 16 listopada potańczymy wspólnie od 21 w rytmie bluesowych i rock and rollowych przebojów.
Przed imprezą prawdziwy HIT!!
O 20 Warsztaty taneczne z instruktorem ze [b]Stanów Zjednoczonych[/b] o swojsko brzmiącym nazwisku Tomas Przytycki:)będziemy uczyć się tańczyć Bluesa!
Nie zabraknie także pokazów tańca Instruktorów Swing and Sway oraz konkursu tańca do wygrania miesięczny kurs w studiu Swing and Sway
Impreza odbędzie się pod patronatem Festiwalu Bluesroads!

Wstęp na imprezę jak zawsze wolny!

Do zobaczenia we wtorek

http://www.facebook.com/e...96843542&ref=ts
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
  
Odpowiedz do tematu