Zapamiętaj mnie i lub zarejestruj | Zapomniałem hasła

Artykuły Recenzje Harmonijkowe Bitwy
Szukaj Użytkownicy Grupy
Odpowiedz do tematu
Autor
Wiadomość
fragless 


Wiek: 28
Posty: 1
Wysłany: 2010-03-01, 18:52    [Pytanie] Harmonijka ustna SUZUKI WINNER W-20 tonC

Wiem że to może głupie pytanie ale nie wiem czy ta harmonijka jest diatoniczna czy tremolo .. :P
I w ogóle to które kanały to które ?
ja wymyśliłam że chyba jest ich 10 a na dole są parzyste a na górze nieparzyste. dobrze .. ?;P a może jest ich 20 .. ? proszę o pomoc ! ; >
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
#Maciekdraheim 


Wiek: 35
Posty: 3604
Otrzymał 296 punkt(ów)
Skąd: Ciechocinek
Wysłany: 2010-03-01, 20:39    Odp: [Pytanie] Harmonijka ustna SUZUKI WINNER W-20 tonC

Na zdjęciach wygląda to na tremolówkę :) . Zagrasz i nagrasz jakiekolwiek dmuchnięcie, a my już wysłyszymy strój.
_________________
Blues is nothing but a good man feeling bad, thinking about the woman he once was with.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
AK-47 


Wiek: 30
Posty: 22
Wysłany: 2010-03-04, 17:04    Odp: [Pytanie] Harmonijka ustna SUZUKI WINNER W-20 tonC

Suzuki Winner W-20 jest harmonijką tremolo. Sprawdziłem w intermecie i jest napisane, że to 20-sto kanałowe tremolo. Jeśli zastanawiasz się nad zakupem to trochę cię zniechęcę. Harmonijka jest kiepsko wykonana, pokrywy są wykonane z miękkiego metalu który się często wygina i jest dość nieszczelna. Jest to tremolo z typowo dolnej półki jak np. Hohner Weekender, Ocean Star. Osobiście uważam, że szkoda kasy na ten "wyrób harmonijko podobny". Jednym słowem [color=#0024FF]lipa[/color] . Jeśli chcesz dobre tremolo to dołóż trochę kasy np. na Hohnera Echo. Ten sprzęt jest klasy "Golden Birda" wartego bagatela 8 złotych. Nie grałem na nim ale mam Suzuki Easy Ridera który tez jest z dolnej półki harpów firmy Suzuki, tyle że jest diatonikiem.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
  
Odpowiedz do tematu