Zapamiętaj mnie i lub zarejestruj | Zapomniałem hasła

Artykuły Recenzje Harmonijkowe Bitwy
Szukaj Użytkownicy Grupy
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Autor
Wiadomość
Nathrezen

Posty: 1
Wysłany: 2010-01-09, 21:43    Pierwszy wybór harmonijki i parę pytań

Witam, chciałem rozpocząć naukę gry na harmonijce. Chciałem się spytać, jaką tonacje wybrać, bo nie wiem czy różnice między nimi odegrają ważną rolę w nauce. Trochę czytałem na forum, i myślałem nad kupnem Hohner Special 20, ale zastanawia mnie jeszcze czemu mało osób mówi o Suzuki Harpmaster 200 (nie znam się za bardzo, i chciałbym dowiedzieć się czym one się od siebie różnią). Budżet mam do 100 zł (bo chce najpierw zobaczyć czy mi się spodoba na niej gra) i chciałem grać (a raczej próbować) muzykę w stylu lat 80' (Foreigner, Black, Fletwood Mac, INXS itp.).
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
#Maciekdraheim 


Wiek: 35
Posty: 3604
Otrzymał 296 punkt(ów)
Skąd: Ciechocinek
Wysłany: 2010-01-09, 21:56    Odp: Pierwszy wybór harmonijki i parę pytań

Jest temat zatytułowany "Harmonijka na początek" i inne pokrewne. O Harp Masterze też jest temat, a tam napisane niemal wszystko: wygoda, łatwość gry, jasne brzmienie, strój równomierny. Dla ułatwienia podaję adres swojego kanału na YouTube, gdzie umieściłem recenzję-video tej harmonijki: www.youtube.com/harmonicapl . Temat zamykam, bo są już bliźniacze.
_________________
Blues is nothing but a good man feeling bad, thinking about the woman he once was with.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
  
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi