Zapamiętaj mnie i lub zarejestruj | Zapomniałem hasła

Artykuły Recenzje Harmonijkowe Bitwy
Szukaj Użytkownicy Grupy
Odpowiedz do tematu
Autor
Wiadomość
BLUES-BOY 

Wiek: 27
Posty: 16
Otrzymał 2 punkt(ów)
Skąd: Z BLUESA :D
Wysłany: 2009-12-31, 13:16    Zamiana stroików

Mam pytanie czy mogę zamienić stroiki Walthera na stroiki Hohnera a mianowicie posiadam harmonijkę diatoniczną Walthera no i nie da się podratować stroików i chodzi mi oto czy mógłbym kupić stroiki od Hohnera Silver Star i włożyć je do Walthera bo wydaje mi się że obudowy są identyczne tych harmonijek a i jak można zamienić to jeszcze podajcie mi jak możecie stronę jakiegoś sklepu z takimi stroikami.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
#minigunmen 


Wiek: 36
Posty: 2769
Otrzymał 127 punkt(ów)
Skąd: Kat, Ośw, Krak
Wysłany: 2009-12-31, 15:04    Odp: Zamiana stroików

Można. Z tym że jak kupisz SilverStara to graj już na Silverstarze, jaki by nie był, na pewno to Hohner a nie Walther. Ewentualnie przełóż sobie same pokrywy jak Ci na napisie Walther zależy.
_________________
Naprawiam harmonijki! Reguluję pod overbending!- kontakt - PW albo GG albo mail. Paweł Pilnik Pilecki.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
#Maciekdraheim 


Wiek: 35
Posty: 3604
Otrzymał 296 punkt(ów)
Skąd: Ciechocinek
Wysłany: 2009-12-31, 16:29    Odp: Zamiana stroików

Samych stroików do Silver Stara kupić nie można.
_________________
Blues is nothing but a good man feeling bad, thinking about the woman he once was with.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
#minigunmen 


Wiek: 36
Posty: 2769
Otrzymał 127 punkt(ów)
Skąd: Kat, Ośw, Krak
Wysłany: 2009-12-31, 17:01    Odp: Zamiana stroików

A no tak, nie można, bo to harmonijka, po której producent przewidział, że tego nikt raczej naprawiał nie będzie... Myślałem, że całego SilverStara chcesz kupić. Poczytaj na forum co jest od niego lepsze i za niewielkie pieniądze.
_________________
Naprawiam harmonijki! Reguluję pod overbending!- kontakt - PW albo GG albo mail. Paweł Pilnik Pilecki.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
BLUES-BOY 

Wiek: 27
Posty: 16
Otrzymał 2 punkt(ów)
Skąd: Z BLUESA :D
Wysłany: 2009-12-31, 17:04    Odp: Zamiana stroików

Wielkie dzięki popatrze zaczymś lepszym a na walterze mi niezależy tylko myślałem że stroiki moge kupiś od hohnera.Wielkie dzięki
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
kamilteau 


Wiek: 33
Posty: 1390
Otrzymał 76 punkt(ów)
Skąd: Olsztyn/Offenburg
Wysłany: 2010-01-01, 15:56    Odp: Zamiana stroików

Stroiki do Silver Stara... to chyba najgorsza jego część, bo możliwości jakiejkolwiek poprawy ich jakości są w zasadzie żadne (miękki materiał i oszczędna technologia produkcji). Tym bardziej nie opłaca się "bawić" z częściami od tak tanich i niewiele wartych harmonijek, chyba że z czystej ciekawości i dla eksperymentu.

[color=blue]A tak poza tym, [b]BLUES-BOY[/b], bardzo prosiłbym Cię o używanie znaków przestankowych. Twoja posty będą wtedy dużo czytelniejsze.[/color]
_________________
"Don't start me talking, I'll tell everything I know..."
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
  
Odpowiedz do tematu