Zapamiętaj mnie i lub zarejestruj | Zapomniałem hasła

Artykuły Recenzje Harmonijkowe Bitwy
Szukaj Użytkownicy Grupy
Odpowiedz do tematu
Autor
Wiadomość
chaniak 


Wiek: 30
Posty: 17
Wysłany: 2009-11-27, 11:17    [Opinie] Hohner Double Puck

Witam... Ostatnio gdy byłem w Warzszawie po nową harmonijkę i zobaczyłem że mają tam harmonijke hohnera double puck.Jest ona dwustronna i bardzo mała.Bardzo mi sie spodobała i myśle nad zakupem.Jeśli ktoś miał styczność to prosze o opinię.Dodaje zdjęcie:
http://www.bratpol.com.pl/?prod=1698&cat=1199
Z góry dziekuję.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
#minigunmen 


Wiek: 36
Posty: 2769
Otrzymał 127 punkt(ów)
Skąd: Kat, Ośw, Krak
Wysłany: 2009-11-27, 13:36    Odp: [Opinie] Hohner Double Puck

Owszem, jest to bardzo fajna harmonijka, jednak odradzam, jeśli ma służyć do nauki :) Jest mała, gorzej trafia się w kanały i brzmi też.. adekwatnie do ceny. Kup sobie bo to fajna rzecz ale jeśli chcesz się uczyć, to kup sobie też lepszą :)
_________________
Naprawiam harmonijki! Reguluję pod overbending!- kontakt - PW albo GG albo mail. Paweł Pilnik Pilecki.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
chaniak 


Wiek: 30
Posty: 17
Wysłany: 2009-11-27, 13:57    Odp: [Opinie] Hohner Double Puck

Dzieki za szybką odpowiedź. Umiem juz trochę grać ale nie wiem jak będzie z tymi kanałami. Owszem są węższe ale myślę że to nie będzie aż tak wielki problem. Chcialem sobie zrobić prezent pod choinkę ale jeszcze się nad tym zastanowię , bo za tą cenę mam nowiutką Marine Band i jeszcze na lizaka zostanie :>
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
#minigunmen 


Wiek: 36
Posty: 2769
Otrzymał 127 punkt(ów)
Skąd: Kat, Ośw, Krak
Wysłany: 2009-11-27, 14:01    Odp: [Opinie] Hohner Double Puck

No to lepiej nowiutką Marine Band :) A to kiedyś kiedyś, bo to raczej zabawka niż powążny instrument, choć inni mogą uważać inaczej :)
_________________
Naprawiam harmonijki! Reguluję pod overbending!- kontakt - PW albo GG albo mail. Paweł Pilnik Pilecki.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
chaniak 


Wiek: 30
Posty: 17
Wysłany: 2009-11-27, 14:18    Odp: [Opinie] Hohner Double Puck

No właśnie wiem nawet wygląda trochę zabawkowo ale chce kupic sobie coś nowego bo do tej pory mam tylko FolkBluesa w C i myśle nad czymś jeszcze. Gram już z dwa miesiące i nie chce się chwalić ale nawet nieźle mi to wychodzi a mam tylko jedna harmoche. Świeta sie zbliżają i myśle nad czymś nowym i akurat dojżałem tą i mi się spodobała :) Jeszcze się zastanowię ale dzieki wielkie za pomoc :)

[ Dodano: 2009-12-29, 14:40 ]
Nie było jej w sklepie i kupiłem Marine Band Deluxe w A. Ale ją też kupię jak będę miał kase :)
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
  
Odpowiedz do tematu