Zapamiętaj mnie i lub zarejestruj | Zapomniałem hasła

Artykuły Recenzje Harmonijkowe Bitwy
Szukaj Użytkownicy Grupy
Odpowiedz do tematu
Autor
Wiadomość
Pulatom 


Wiek: 34
Posty: 781
Otrzymał 72 punkt(ów)
Skąd: Czerwona Woda
Wysłany: 2009-11-09, 22:53    [Ogłoszenie] Pilnie potrzebna krew do operacji!

Pisałem to już na Krewniakach i Blues.com.pl, ale może tutaj znajdzie się ktoś, kto mógłby pomóc. W zeszłym tygodniu w miejscowości Rokiciny pod Łodzią moja kuzynka miała wypadek. Przechodząc prawidłowo przez jezdnię na pasach została potrącona przez samochód. W tej chwili leży na oddziale intensywnej opieki medycznej CZMP w Łodzi. Czeka na skomplikowaną operację neurochirurgiczną (pęknięta podstawa czaszki), podczas której potrzebna będzie krew gr. AB Rh+, ale może być to każda inna krew, na hasło "dla OIOM przy CZMP dla KASI JÓŹWIK". Otrzyma się za to pokwitowanie, które należy wysłać na adres: Karolina Feja, Ul. Nowa 4, 97-221 Rokiciny. Dopisek na kopercie: "dla Kasi Jóźwik". Liczy się każda ilość.
_________________

Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
nepronen


Posty: 33
Wysłany: 2009-11-09, 23:10    Odp: [Ogłoszenie] Pilnie potrzebna krew do operacji!

Heh wychodzi na dobre ze zwlekalem z oddaniem krwi choc minely 2 miechy...

Kiedy tylko mi sie uda pojde oddac krew, na mnie mozesz liczyc, mam nadzieje ze zdaze bo mozliwe ze dopiero za pare dni bede mial mozliwosc
_________________
www.maciejobuchowski.pl
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Pulatom 


Wiek: 34
Posty: 781
Otrzymał 72 punkt(ów)
Skąd: Czerwona Woda
Wysłany: 2009-11-10, 11:07    Odp: [Ogłoszenie] Pilnie potrzebna krew do operacji!

Z góry dzięki, wstępny termin operacji jest planowany na piątek, ale możliwe że ją przesuną na później. Trzeba poczekać, aż ustabilizuje się stan Kasi, aktualnie jest utrzymywana w śpiączce farmakologicznej.
_________________

Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
nepronen


Posty: 33
Wysłany: 2009-11-10, 13:36    Odp: [Ogłoszenie] Pilnie potrzebna krew do operacji!

Mam nadzieje ze wszystko pojdzie dobrze i wroci do zdrowia.

Dzisiaj oddawałem krew z przyjacielem, zaświadczenie wyślę jutro rano.
_________________
www.maciejobuchowski.pl
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Pulatom 


Wiek: 34
Posty: 781
Otrzymał 72 punkt(ów)
Skąd: Czerwona Woda
Wysłany: 2009-11-10, 17:52    Odp: [Ogłoszenie] Pilnie potrzebna krew do operacji!

Jeszcze raz dzięki, wysłałem zapytanie do CZMP, czy byłaby możliwość wysyłania zaświadczeń bzepośrednio na ich maila w formie załącznika, tak byłoby szybciej.
_________________

Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
nepronen


Posty: 33
Wysłany: 2009-11-11, 11:55    Odp: [Ogłoszenie] Pilnie potrzebna krew do operacji!

No dobrze by bylo bo tez troche zawaliłem i zapomnialem ze dzis swieto, poczty nieczynne...
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Pulatom 


Wiek: 34
Posty: 781
Otrzymał 72 punkt(ów)
Skąd: Czerwona Woda
Wysłany: 2009-11-11, 14:41    Odp: [Ogłoszenie] Pilnie potrzebna krew do operacji!

Jak na razie nie dali odpowiedzi, jak nic nie napiszą to chyba znaczy, że trzeba będzie wysyłać normalnie :/ .
_________________

Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
  
Odpowiedz do tematu