Zapamiętaj mnie i lub zarejestruj | Zapomniałem hasła

Artykuły Recenzje Harmonijkowe Bitwy
Szukaj Użytkownicy Grupy
Odpowiedz do tematu
Autor
Wiadomość
Landerw 


Wiek: 33
Posty: 300
Otrzymał 9 punkt(ów)
Skąd: Gda
Wysłany: 2009-08-16, 15:51    3 kanał, utrzymanie podciagu - Bending

Mianowicie posiadam problemy z bendingiem na (3), ale nie z wydobyciem, ale z utrzymaniem. Mianowicie dźwięk jest niestabilny, i strasznie rzęzi (aż kole w uszy xD). Wkurzyłem się, rozkręciłem harpa, dostroiłem troche, bo już pierwszej świeżości stroiki nie są, podgiąłem troche oba stroiki z trzeciego kanału i odrazu dźwięk jest dużo milszy. I tu nasuwa się pytanie: skąd mam wiedzieć, czy gdy coś mi nie brzmi to jest to wina techniki czy regulacji harmonijki? I to wiąże się z pytaniem czy bardziej doświadczeni gracze są w stanie wydobyć czyste i ładne dźwięki z nienajlepszej harmoszki? I gdzie mniejwięcej jest granica, kiedy to sprzęt już ogranicza bez względu na umiejętności? I także prośbe mam do Was: wrzućcie próbki dźwięków z 3 kanału, bo chciałbym wiedzieć do czego dążyć mniejwięcej Z góry dzięki
_________________
Podpis - dozwolona ilość znaków: 100
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Adamd87 

Wiek: 36
Posty: 57
Wysłany: 2009-08-18, 23:23    Odp: 3 kanał, utrzymanie podciagu - Bending

Zaznacze ze doswiadczony nie jestem :) ale moje zdanie jest takie, ze skoro podciagasz to powinienes podtrzymac:) W sumie na Twoim miejscu bym dorwal inna harmonije i sprobowal czy podciag wychodzi. Jesli tak to wina tej starej harmonijki (szczegolnie ze strojenie dalo efekt) Dzwiek bym wzucil tylko ze.......niemam (jeszcze) mikrofonu;). Pozdrawiam
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
  
Odpowiedz do tematu