Zapami皻aj mnie i lub zarejestruj | Zapomnia貫m has豉

Artyku造 Recenzje Harmonijkowe Bitwy
Szukaj U篡tkownicy Grupy Mapa Google
Odpowiedz do tematu
Autor
Wiadomo嗆
Jim 

Sk康: Gliwice
Wys豉ny: 2009-08-15, 23:33    [Pytanie] Nieczyste dzwi瘯i na Marine Bandzie

Witam
To jest m鎩 pierwszy post na tym forum, przegl康a貫m je oczywi軼ie, ale nigdzie nie znalaz貫m odpowiedzi na m鎩 problem. Gram na harmonijce od dos這wnie kilku dni, potrafi wydoby czysty d德i瘯 (oczywi軼ie nie robi tego perfekcyjnie), zagra wlaz kotek na p這tek i przybie瞠li do Betlejem (oczywi軼ie nie zawsze mi wychodzi :P ). Kupi貫m sobie Marine Banda w C, i po篡czy貫m te od kumpla Golden Melody w D. I tu pojawia si m鎩 problem: na Golden Melody wszystkie d德i瘯i wydobywam czysto, bez 瘸dnych problem闚, nawet wdech na drugim kanale, i lekki podci庵 na trzecim. A Marine Band czasem mi fa連zuje, g堯wnie na pierwszych kana豉ch. Po prostu czasem gdy zrobi wdech na trzecim (na przyk豉d) to wychodzi mi jaki fa連z, a czasem jest ok. Na Golden Melody nie mam 瘸dnych takich problem闚. Powiedzcie mi: to jest kwestia mojej nie wyrobionej jeszcze techniki czy mo瞠 moja harmoszka ma jak捷 wad techniczna? Mam szczer nadziej, 瞠 wszystko z ni ok, i chodzi tu o m鎩 brak umiej皻no軼i...
Pozdrawiam, Jim
Dodaj punkt autorowi tego posta

#minigunmen 

Otrzyma 127 punkt(闚)
Sk康: Kat, O鈍, Krak
Wys豉ny: 2009-08-16, 00:32    Odp: [Pytanie] Nieczyste dzwi瘯i na Marine Bandzie

Z ca陰 pewno軼i musisz jeszcze po獞iczy, harmonijki nie fa連zuj :)

Jim 

Wys豉ny: 2009-08-16, 15:23    Odp: [Pytanie] Nieczyste dzwi瘯i na Marine Bandzie

Uff, kamie z serca... dzi瘯i :) Mo瞠 to przez to, 瞠 jako niechc帷y wci庵am powietrze tak jakbym robi podci庵, bo to w豉郾ie g堯wnie na trzecim kanale, i czasem d德i瘯 kt鏎y z niego wydobywam jest ni窺zy ni powinien by... ale po獞icz, zobaczymy co z tego wyjdzie

#Maciekdraheim 

Otrzyma 295 punkt(闚)
Sk康: Ciechocinek
Wys豉ny: 2009-08-16, 22:27    Odp: [Pytanie] Nieczyste dzwi瘯i na Marine Bandzie

Powodem mo瞠 by tonacja. Na harmonijkach D i wy窺zych s造nny problem 2. kana逝 praktycznie nie wyst瘼uje. Poza tym, GM jest du穎 szczelniejsza i 豉twiej niekt鏎e rzeczy zrobi. Ale doszlifujesz technik, to i Marynka b璠zie 酥iewa zawodowo.

Jim 

Wys豉ny: 2009-08-17, 12:12    Odp: [Pytanie] Nieczyste dzwi瘯i na Marine Bandzie

Dzi瘯i wielkie. Czyta貫m troch o r騜nych modelach harmonijek i w豉郾ie mia貫m nadziej, 瞠 to troch przez to, 瞠 Golden Melody jest 豉twiejsza w grze. No to nic, pozostaje mi 獞iczy ;)

Odpowiedz do tematu