Zapamiętaj mnie i lub zarejestruj | Zapomniałem hasła

Artykuły Recenzje Harmonijkowe Bitwy
Szukaj Użytkownicy Grupy
Odpowiedz do tematu
Autor
Wiadomość
#Maciekdraheim 


Wiek: 35
Posty: 3604
Otrzymał 296 punkt(ów)
Skąd: Ciechocinek
Wysłany: 2007-07-06, 19:46    [Video] Harmonijkowo-gitarowa reklama piwa Berghoff

Trochę tu podemoralizuję nieletnią część forum, ale dawno temu znalazłem w sieci reklamy piwa Berghoff. W jednej z nich gra Billy Branch, a w drugiej Eric Sardinas grający na gitarze używając butelki tego trunku jako slide'u. Polecam reklamy, a także zakulisowe jam session tych muzyków. Wszystkie atrakcje pod adresem:

http://www.huberbrewery.c...ideo/index.html

Niestety, do oglądania klipów potrzebny jest Quick Time.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Duduś 

Wiek: 31
Posty: 174
Otrzymał 2 punkt(ów)
Skąd: Lubliniec
Wysłany: 2007-07-06, 20:28    Odp: [Video] Harmonijkowo-gitarowa reklama piwa Berghoff

Kurde koleś z gitarą i piwem wymiata :cool: ... Chociaż harmonijka też fajna... Bardzo udane jam session!
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
#Maciekdraheim 


Wiek: 35
Posty: 3604
Otrzymał 296 punkt(ów)
Skąd: Ciechocinek
Wysłany: 2007-07-06, 20:35    Odp: [Video] Harmonijkowo-gitarowa reklama piwa Berghoff

To Eric Sardinas wymiata na rezofonicznej gitarze DOBRO. Dobry patent z tym graniem slidem za pomocą butelki. Podobno Eric wykorzystuje ten patent na koncertach. Ciekawe za to na jakim piecu gra Billy. Bardzo mocne brzmienie. Świetny jest też ten motyw, kiedy butelka jest na krawędzi, a on kończy akurat chorus i może się napić po ognistej solówce :D .
_________________
Blues is nothing but a good man feeling bad, thinking about the woman he once was with.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
  
Odpowiedz do tematu