Zapamiętaj mnie i lub zarejestruj | Zapomniałem hasła

Artykuły Recenzje Harmonijkowe Bitwy
Szukaj Użytkownicy Grupy
Odpowiedz do tematu
Autor
Wiadomość
#Maciekdraheim 


Wiek: 35
Posty: 3604
Otrzymał 296 punkt(ów)
Skąd: Ciechocinek
Wysłany: 2009-04-24, 19:01    Kasa Chorych zdobyła Fryderyka!

Może nie wszyscy z forumowiczów wiedzą, ale w naszym bluesowym światku prawdziwe święto! Otóż w ramach nagród muzycznych Fryderyk pojawiła się nowa kategoria. Tak, tak moi mili, jest nią BLUES!

Ale nie tylko to cieszy! Ważne kto pierwszy zdobył nagrodę w tej kategorii na gali, która odbyła się 20 kwietnia. Znana i lubiana KASA CHORYCH za swój album "Koncertowo"! Dla nas harmoszkarzy szczególnie ważne jest też to, że w Kasie gra Michał "Cielak" Kielak! Ze swojej strony serdecznie gratuluje zespołowi. Chłopaki, daliście czadu!

Co ciekawe, zwycięstwo Kasy jest niemal symboliczne. Jest to zespół z tradycjami, a zaczęło się wszystko w 1975 za sprawą Ryszarda "Skiby" Skibińskiego i Jarosława Tioskowa. Prężna działalność grupy przyczyniła się do tego, że nasza ukochana muzyka ponownie staje się obiektem zainteresowania, a Panowie w pełni zasłużyli na statuetkę!
_________________
Blues is nothing but a good man feeling bad, thinking about the woman he once was with.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
hoOn 


Posty: 148
Otrzymał 2 punkt(ów)
Skąd: wro
Wysłany: 2009-05-04, 14:29    Odp: Kasa Chorych zdobyła Fryderyka!

chlopaki sa swietni - moj ulubiony utwor "Nie ostatni Blues"
zasluguja na nagrode, pozdro
_________________
beltam blekit w glowie
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Trojden 


Wiek: 36
Posty: 377
Otrzymał 16 punkt(ów)
Skąd: Niemcz
Wysłany: 2009-05-04, 22:54    Odp: Kasa Chorych zdobyła Fryderyka!

To świetna wiadomość =) Kasa Chorych to naprawdę świetny zespół i w pełni zasługuje na wyróżnienie. Gdzie się o tym dowiedziałeś Maćku? Oglądałeś galę rozdania Fryderyków czy z innego źródła? :)
_________________
Gość, niech Blues będzie z Tobą ...

P.S. Każdy zalogowany zobaczy swój login w moim podpisie =P pozdrawiam
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
#Maciekdraheim 


Wiek: 35
Posty: 3604
Otrzymał 296 punkt(ów)
Skąd: Ciechocinek
Wysłany: 2009-05-04, 22:56    Odp: Kasa Chorych zdobyła Fryderyka!

Niestety, gala rozpoczęła się dopiero po tym, jak już Kasa statuetkę odebrała. Źródeł informacji zdradzać nie mogę jako "pismak internetowy". Co do świeżych newsów bluesowych, to polecam www.blues.pl. Strona przeszła lifting, a ja od pewnego czasu jestem współredaktorem-popychadłem :) .
_________________
Blues is nothing but a good man feeling bad, thinking about the woman he once was with.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
  
Odpowiedz do tematu