Zapamiętaj mnie i lub zarejestruj | Zapomniałem hasła

Artykuły Recenzje Harmonijkowe Bitwy
Szukaj Użytkownicy Grupy
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Autor
Wiadomość
petrolhead 


Wiek: 33
Posty: 184
Otrzymał 12 punkt(ów)
Skąd: Olsztyn i Warszawa
Wysłany: 2009-03-10, 22:24    Prace HB:SE

Oto i prace Uczestników specjalnej edycji Harp Battle. Żeby było wygodniej nagrania odsłuchiwać zamieściłem wszystkie w osobnym folderze na wrzuta.pl. Oto i link

Zamieściłem wszystkie pliki, które dostałem od INIM'a. Nie przyjęliśmy jedynie zgłoszenia suchiego, gdyż nie podał swoich danych.
Wszelka ewentualna utrata jakości (gdyby ktoś się takiej dopatrzył) nagrań wynika ze sposobu, w jaki przechowywane są na wrzucie.

Edit: Jeżeli ktoś używa przeglądarki Firefox i ma zainstalowaną wtyczkę AdBlock (blokującą reklamy) to trzeba ją wyłączyć, żeby móc przesłuchać prace. Po prostu na wrzucie czasami zmieniają zwykły odtwarzacz na wersję z reklamą i jest wtedy blokowany (nie wyświetla się wcale). Na wszelki wypadek powiem, jak wyłączyć tą wtyczkę: klikamy "Narzędzia"->Dodatki->AdBlock Plus i klikamy "Wyłącz". Ponownie uruchamiamy przeglądarkę i można przesłuchać prace uczestników :)
_________________
Mój Wóz jest bogiem, prędkość nałogiem, drifting zabawą, frajda podstawą
Ostatnio zmieniony przez petrolhead 2009-03-11, 17:28, w całości zmieniany 1 raz  
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
kamilteau 


Wiek: 33
Posty: 1390
Otrzymał 76 punkt(ów)
Skąd: Olsztyn/Offenburg
Wysłany: 2009-03-10, 22:26    Odp: Prace HB:SE

Temat zamknięty. Przypominam o zakazie komentowania prac i ujawniania jakichkolwiek szczegółów dotyczących autorów.
_________________
"Don't start me talking, I'll tell everything I know..."
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
  
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi