Zapamiętaj mnie i lub zarejestruj | Zapomniałem hasła

Artykuły Recenzje Harmonijkowe Bitwy
Szukaj Użytkownicy Grupy
Odpowiedz do tematu
Autor
Wiadomość
piotrusgit 

Wiek: 34
Posty: 16
Otrzymał 1 punkt(ów)
Skąd: przemyśl/kraków
Wysłany: 2009-01-02, 14:08    Sklep muzyczny kraków

Szukam dobrego sklepu muzycznego w krakowie, gdzie mógłbym kupić harmonijki ustne hohnera (konkretnie special 20)
Zna ktoś może takie sklepy?
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
zlloty 

Wiek: 43
Posty: 17
Otrzymał 1 punkt(ów)
Skąd: Kraków
Wysłany: 2009-01-06, 10:53    Odp: Sklep muzyczny kraków

Z tego, co ja dreptałem, najlepszy wybór Special 20 jest na ulicy Szewskiej - idąc od rynku w stronę Bagateli, tuż przed Plantami po prawej stronie - szukaj szyldu "instrumenty muzyczne" - sklep jest głębiej w bramie. Tutaj kupiłem Pro Harpa, na którym obecnie gram. Jeden z tańszych sklepów w Krakowie.

Drugi sklep znajdziesz idąc od Bagateli w stronę Basztowej chodnikiem po przeciwnej stronie Plant - jakieś 150 metrów od przystanku, powinieneś znaleźć bez problemu. Ogólnie mają w miarę przyzwoity wybór, niemniej jakiś specjałów bym się tam nie spodziewał.

Trzeci sklep jest w Galerii Krakowskiej, ale tam Big River Harp to szczyt możliwości. Drogo.

Innych sklepów nie pamiętam.

Jeśli chcesz kupić Special 20 w tonacji C, to w pierwszym wymienionym sklepie ma być ponoć w drugim tygodniu stycznia (pytałem wczoraj). Ogólnie ta tonacja jest jak Yeti - większość o niej słyszała, nikt nie widział. Dlatego albo się kupuje to to na zamówienie (i 3 razy dzwoni z pytaniem, czy już jest, a kiedy będzie, a co znowu poszło nie tak), albo ściąga z Warszawy, czy innego Poznania na allegro.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Więcej szczegółów
Wystawiono 1 punkt(ów):
piotrusgit
piotrusgit 

Wiek: 34
Posty: 16
Otrzymał 1 punkt(ów)
Skąd: przemyśl/kraków
Wysłany: 2009-01-06, 16:35    Odp: Sklep muzyczny kraków

ok dzięki bardzo mi pomogłeś. Ale jak to czytam to wiedzę żę bida w Krakowie jeżeli chodzi o muzyczne sklepy :P A z tego co weim to chyba jeszcze na rnku jest jakiś duży sklep ale chyba w ostatnim czasie był w remoncie. Zresztą pewno i tak tam drogo maja.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
  
Odpowiedz do tematu