Zapamiętaj mnie i lub zarejestruj | Zapomniałem hasła

Artykuły Recenzje Harmonijkowe Bitwy
Szukaj Użytkownicy Grupy
Odpowiedz do tematu
Autor
Wiadomość
Matis 

Wiek: 31
Posty: 2
Skąd: Studzionka
Wysłany: 2008-12-03, 23:33    Linkin Park - What I've Done

Mój kolega ma gitare elektryczna i umie grać tę piosenkę, a ja nie :( . Chciałbym się równierz nauczyć. Czy mogliście by mi pomóc?? Tytuł tej piosenki to:
Linkin Park - What I've Done
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
aris2423 


Wiek: 33
Posty: 168
Otrzymał 6 punkt(ów)
Skąd: Ruda Śląska
Wysłany: 2008-12-04, 00:03    Odp: Linkin Park - What I've Done

hmm... jak widze zdajesz sobie sprawe z roznicy miedzy harpem a gitara, wedlug mnie gitara jest zbyt uniwersalna w porownaniu z harpem.....

Ale jakby sie tak zastanowić może by Ci sie udalo uzyskać cos podobny efekt na piecu, uzywajac przesteru, niskiej tonacji harpa... I trza by bylo pokombinować z taulaturą :)

tu tez masz cos fajnego http://odsiebie.com/pokaz/983046---925d.html grane przez Pulatona

ps. to co wyzej napisalem, to sa moje takie przypuszczenia ( glosne myslenie xD )

pss. moze nie kopiuj gitary kolegi, sam probuj go zaskoczyc grajac cos co fajnie wychodzi na harpie :)
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
shusty 


Wiek: 33
Posty: 436
Otrzymał 26 punkt(ów)
Skąd: Wałbrzych
Wysłany: 2008-12-04, 00:27    Odp: Linkin Park - What I've Done

Motywy z Linkin Park idzie normalnie grać, ale trzeba mieć harpa w odpowiedniej tonacji. Ale wtedy ta sama piosenka to już nie to... Mam nagrania Linkinów na pianinie i pod to łatwo już dźwięki ułożyć. A jak już chciałbyś coś abstrakcyjnego z nim stworzyć, to radziłbym na chromatyku próbować takie rzeczy, choć chęci, zapał trochę myślenia i na diatoniku też coś wymyślisz.

W harpie tkwi ogromna siła, ale nie wszystko co związane z muzyką jest związane z harpem, ma on swe zastosowania brzmieniowe. Zagrajcie bluesa :D

Powodzenia
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
  
Odpowiedz do tematu