Zapamiętaj mnie i lub zarejestruj | Zapomniałem hasła

Artykuły Recenzje Harmonijkowe Bitwy
Szukaj Użytkownicy Grupy
Odpowiedz do tematu
Autor
Wiadomość
Młynek 


Wiek: 55
Posty: 730
Otrzymał 68 punkt(ów)
Skąd: Budapeszt
Wysłany: 2008-11-12, 00:23    Bogdan Rumiak Trio czyli Mr.Blues akustycznie, K-ce 14.11

Witam,

Zapraszam serdecznie w piątek 14.11 do restauracji "Zielone Oczko" w Katowicach przy ul. Kościuszki. Zagra akustyczne wydanie zespołu Mr.Blues czyli Bogdan Rumiak Trio z moim skromnym udziałem. Początek ok. godz. 20.00, WSTĘP WOLNY.

Pozdrawiam

Młynek
_________________
"Skoro uważacie, że blues jest łatwą muzyką, to dlaczego tak niewielu go dzisiaj gra?" - B.B. King
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Rolf 


Wiek: 34
Posty: 424
Otrzymał 17 punkt(ów)
Skąd: Rybnik
Wysłany: 2008-11-16, 22:11    Odp: Bogdan Rumiak Trio czyli Mr.Blues akustycznie, K-ce 14.11

Będziesz częściej grał z Mr. Blues? Chętnie bym Cię posłuchał, bo jakoś pod początek grudnia grają w Rybniku.
Pozdrawiam!
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Młynek 


Wiek: 55
Posty: 730
Otrzymał 68 punkt(ów)
Skąd: Budapeszt
Wysłany: 2008-11-17, 01:19    Odp: Bogdan Rumiak Trio czyli Mr.Blues akustycznie, K-ce 14.11

Oni mają swojego harmonijkarza, ja czasami występuję z nimi gościnnie. Kiedy zagram następnym razem - trudno powiedzieć, bo czasowo wywiało mnie do Pragi (tej czeskiej, nie warszawskiej :hah: ), w domu jestem tylko w wekeendy, które poświęcam przede wszystkim rodzinie. Ale zobaczymy, jeżeli to będzie piątek, to wracając z Czech przez Ostravę - Rybnik będę miał po drodze. Teraz zresztą też tak było, do Katowic przyjechałem wprost z drogi. Będę pilnował terminów i może coś się uda wspólnie wykroić. Ja z nimi lubię grać, bo ich styl - mieszanka bluesa chicagowskiego + swingu z pewnymi elementami jazzu - bardzo mi pasuje.
_________________
"Skoro uważacie, że blues jest łatwą muzyką, to dlaczego tak niewielu go dzisiaj gra?" - B.B. King
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Rolf 


Wiek: 34
Posty: 424
Otrzymał 17 punkt(ów)
Skąd: Rybnik
Wysłany: 2008-11-17, 21:31    Odp: Bogdan Rumiak Trio czyli Mr.Blues akustycznie, K-ce 14.11

W takim razie szykuje się niezły koncert :) Pozdrawiam!
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
  
Odpowiedz do tematu