Zapamiętaj mnie i lub zarejestruj | Zapomniałem hasła

Artykuły Recenzje Harmonijkowe Bitwy
Szukaj Użytkownicy Grupy
Odpowiedz do tematu
Autor
Wiadomość
Ifrost 

Wiek: 37
Posty: 39
Otrzymał 4 punkt(ów)
Skąd: Limanowa / Kraków
Wysłany: 2007-05-22, 22:31    [Warsztaty] Kraków

26 maja w krakowskim klubie Awaria odbędą sie warsztaty harmonijkowe prowadzone przez Łukasza "Wiśnię" Wiśniewskiego.

Szczegóły na stronie http://www.klubawaria.com/
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Conex 


Posty: 353
Otrzymał 17 punkt(ów)
Skąd: Tychy
Wysłany: 2007-05-26, 18:19    Odp: [Warsztaty] Kraków

Szkoda, że dopiero dziś o tym przeczytałem :/
_________________
| PrezentPrzez.Net -> Koniec z nietrafionymi Prezentami!
| Portfolio graficzne
| Lepsze wyniki w wyszukiwarkach
| Świat gorących samochodów
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Ifrost 

Wiek: 37
Posty: 39
Otrzymał 4 punkt(ów)
Skąd: Limanowa / Kraków
Wysłany: 2007-05-27, 21:43    Odp: [Warsztaty] Kraków

Spoko, Łukasz te warsztaty organizuje tak średnio co 2 miesiące, więc jeszcze na pewno będzie okazja :) Zaglądnij za jakiś czas na stronę Awarii. Jeśli się dowiem, że będą warsztaty to też postaram się dać info na forum.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Conex 


Posty: 353
Otrzymał 17 punkt(ów)
Skąd: Tychy
Wysłany: 2007-05-27, 22:12    Odp: [Warsztaty] Kraków

Swoją drogą - są jakieś ograniczenia wiekowe / wymóg konkretnych umiejętności? I na jakiej zasadzie odbywają się te warsztaty?
_________________
| PrezentPrzez.Net -> Koniec z nietrafionymi Prezentami!
| Portfolio graficzne
| Lepsze wyniki w wyszukiwarkach
| Świat gorących samochodów
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Ifrost 

Wiek: 37
Posty: 39
Otrzymał 4 punkt(ów)
Skąd: Limanowa / Kraków
Wysłany: 2007-05-28, 08:04    Odp: [Warsztaty] Kraków

Na ostatnich dwóch warsztatach niestety mnie nie było. Byłem raz wcześniej i jeśli nic się nie zmieniło wygląda to tak, że ograniczeń wiekowych nie ma, przyjść może każdy. Zajęcia odbywaja się w dwóch grupach - dla początkujących i dla zaawansowanych. Grupa dla początkujących jest przeznaczona raczej dla osób dopiero zaczynających przygodę z harmonijką, a grupa dla zaawansowanych dla tych co już troszeczkę grają (umiejętność wydobycia czystego dźwięku i podciągu chociaż na niektórych kanałach powinna wystarczyć na tę grupę). Zajęcia każdej z grup trwają dwie godziny. Jeśli masz jakieś pytania możesz śmiało pisać na maila do Wiśni, na pewno Ci odpisze. Jeśli dobrze kojarzę, jest też chyba zarejestrowany na tym forum więc jeśli się gdzieś pomyliłem to może mnie poprawi ;)

[ Dodano: 2007-06-20, 13:26 ]
Kolejne warsztaty odbędą się 14.07, tradycyjnie w Klubie Awaria Grupa poczatkujaca startuje o 9.30, średniozaawansowana o 12. Zajęcia trwają dwie godziny. Info (pewnie niedługo będzie zaktualizowane) na stronie www.klubawaria.com w dziale warsztaty.
O szczegóły najlepiej pytać Wiśnię mailowo, a jeśli się zdecydujecie potwierdzcie mu swój udział również na maila.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
  
Odpowiedz do tematu