Zapamiętaj mnie i lub zarejestruj | Zapomniałem hasła

Artykuły Recenzje Harmonijkowe Bitwy
Szukaj Użytkownicy Grupy
Odpowiedz do tematu
Autor
Wiadomość
#Maciekdraheim 


Wiek: 35
Posty: 3604
Otrzymał 296 punkt(ów)
Skąd: Ciechocinek
Wysłany: 2008-07-05, 20:47    Podziel się smutkiem

Pomyślałem, że skoro jest temat o radościach, a nie zawsze człowiekowi jest do śmiechu, warto, żeby założyć temat zgoła odwrotny. Czasami po prostu trzeba wyrzucić z siebie różne brudy, a może znajdzie się ktoś, kto poda pomocną dłoń, poradzi? Nie wiem. Natchnęło mnie, żeby zacząć, ale jeszcze nie napiszę, co się stało... Jednak dobrze mi nie jest...
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
kamilteau 


Wiek: 33
Posty: 1390
Otrzymał 76 punkt(ów)
Skąd: Olsztyn/Offenburg
Wysłany: 2008-07-05, 21:54    Odp: Podziel się smutkiem

W sumie dobry pomysł, czasem człowiekowi źle i nie ma komu o tym powiedzieć... a tak napisze i może ktoś się zainteresuje i poradzi :)
_________________
"Don't start me talking, I'll tell everything I know..."
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Sieja1234 


Wiek: 32
Posty: 330
Otrzymał 14 punkt(ów)
Skąd: Łódź
Wysłany: 2008-07-05, 22:10    Odp: Podziel się smutkiem

Świetny pomysł. Zawsze lepiej wygadać się obcej osobie, szczególnie gdy się jej nie widzi, niż tak w realu
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
#Maciekdraheim 


Wiek: 35
Posty: 3604
Otrzymał 296 punkt(ów)
Skąd: Ciechocinek
Wysłany: 2008-07-06, 23:35    Odp: Podziel się smutkiem

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Ostatnio zmieniony przez Maciekdraheim 2008-07-07, 21:20, w całości zmieniany 1 raz  
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
bartek215 


Wiek: 35
Posty: 153
Otrzymał 3 punkt(ów)
Skąd: Lewin Brzeski
Wysłany: 2008-07-07, 00:01    Odp: Podziel się smutkiem

Maciek... Po prostu trzymaj się chłopie, najważniejsze jest mieć nadzieje. Walcz bo chociaż nie znam dziewczyny to jestem pewny że warto. Z dziewczynami nigdy nie wie oj nie wie się...
_________________
A my siedzimy... Nic się nie dzieje...
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
kamilteau 


Wiek: 33
Posty: 1390
Otrzymał 76 punkt(ów)
Skąd: Olsztyn/Offenburg
Wysłany: 2008-07-07, 01:23    Odp: Podziel się smutkiem

Z tego co mówiłeś byliście ze sobą głównie na odległość - to raczej nie służy znajomości. Mówiłeś też, że na studiach będziecie mieli ze sobą więcej kontaktu. Może w tym upatruj szansy. A z własnego doświadczenia wiem, że kobiety mają tendencję do zmieniania zdania w najbardziej niespodziewanym momencie, więc trzymaj się i nie poddawaj ;)
_________________
"Don't start me talking, I'll tell everything I know..."
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
prondek 


Wiek: 41
Posty: 27
Skąd: Ruda Śląska
Wysłany: 2008-07-07, 08:00    Odp: Podziel się smutkiem

kamilteau napisał/a:
A z własnego doświadczenia wiem, że kobiety mają tendencję do zmieniania zdania w najbardziej niespodziewanym momencie


Heh... Niestety z własnego doświadczenia wiem, że z tej tendencji do zmieniania zdania zazwyczaj nic dobrego nie wychodzi.

Widziałam film bluesowy, gdzie chłopak podróżował ze starym gitarzystą po kraju. Facet pocieszał młodego, że teraz jego blues będzie brzmiał prawdziwiej i lepiej.

Marne to pocieszenie, ale zawsze coś :/
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
kamilteau 


Wiek: 33
Posty: 1390
Otrzymał 76 punkt(ów)
Skąd: Olsztyn/Offenburg
Wysłany: 2008-07-07, 16:28    Odp: Podziel się smutkiem

prondek napisał/a:
Heh... Niestety z własnego doświadczenia wiem, że z tej tendencji do zmieniania zdania zazwyczaj nic dobrego nie wychodzi.


A może tym razem będzie inaczej?? Wahania nastrojów (jak zresztą każde wahania) mają to do siebie, że ten "ruch" odbywa się w obie strony.
_________________
"Don't start me talking, I'll tell everything I know..."
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
#Maciekdraheim 


Wiek: 35
Posty: 3604
Otrzymał 296 punkt(ów)
Skąd: Ciechocinek
Wysłany: 2008-07-07, 18:58    Odp: Podziel się smutkiem

prondek napisał/a:
kamilteau napisał/a:
A z własnego doświadczenia wiem, że kobiety mają tendencję do zmieniania zdania w najbardziej niespodziewanym momencie


Heh... Niestety z własnego doświadczenia wiem, że z tej tendencji do zmieniania zdania zazwyczaj nic dobrego nie wychodzi.

Widziałam film bluesowy, gdzie chłopak podróżował ze starym gitarzystą po kraju. Facet pocieszał młodego, że teraz jego blues będzie brzmiał prawdziwiej i lepiej.

Marne to pocieszenie, ale zawsze coś :/


Znam ten film. "Crossrads", w którym grali np. Ralph Maccio i Joe Seneka. ---------------------------------------------------------------------------------------
---------------------------------------------------------------------------------------
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
prondek 


Wiek: 41
Posty: 27
Skąd: Ruda Śląska
Wysłany: 2008-07-07, 21:34    Odp: Podziel się smutkiem

Maciekdraheim napisał/a:

Znam ten film. "Crossrads", w którym grali np. Ralph Maccio i Joe Seneka.


Dokładnie

Widziałam to ze 12 lat temu, więc nie ręczę za cały kontekst, bo nie pamiętam :]
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Chainsaw 

Wiek: 114
Posty: 405
Otrzymał 10 punkt(ów)
Skąd: a Szczypior to wie
Wysłany: 2008-08-30, 21:32    Odp: Podziel się smutkiem

ojj ludzie nie ma co sie z babami o*****dalac najlepiej wez macku przyklad ze mnie probowalem pare razu alw sie wscieklem i wypalilem nie mam juz orientacji seksualnej

[ Dodano: 2008-10-30, 19:00 ]
ja to mam smutek:( moj ojciec ma raka a mnie czeka GASTROSKOPIA ;(

[ Dodano: 2008-10-30, 19:02 ]
ja to mam smutek:( moj ojciec ma raka a mnie czeka GASTROSKOPIA ;(
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
aris2423 


Wiek: 33
Posty: 168
Otrzymał 6 punkt(ów)
Skąd: Ruda Śląska
Wysłany: 2008-11-17, 22:43    Odp: Podziel się smutkiem

przegralem w aukcji tylko o 50 groszy, a tak okazja byla :(
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Szczotker 

Wiek: 31
Posty: 244
Otrzymał 3 punkt(ów)
Skąd: Gdynia
Wysłany: 2008-11-19, 17:14    Odp: Podziel się smutkiem

16 spr w tyg. Dotychczasowy rekord... nie daję rady ;/
Do tego kształcenie w kierunku muzycznym.
Dwoje się i troje a i tak nic z tego. :?
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
SanDiego 


Wiek: 27
Posty: 59
Otrzymał 1 punkt(ów)
Skąd: Opole
Wysłany: 2008-11-23, 21:20    Odp: Podziel się smutkiem

To współczucie Szczotker.
_________________
A odpowiedzi nie dał nikt...
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
#minigunmen 


Wiek: 36
Posty: 2769
Otrzymał 127 punkt(ów)
Skąd: Kat, Ośw, Krak
Wysłany: 2008-12-12, 18:31    Odp: Podziel się smutkiem

To ja też... mój blues polega na tym, że w maju rozstałem się z narzeczoną. Na dzień dzisiejszy emocjonalnie się od niej oderwałem, ale nadal mi źle samemu. Gdybym nigdy jej nie poznał mógłbym być zawsze sam. (3) 3(3)(3)(3)(3) (2) (1)..............
_________________
Naprawiam harmonijki! Reguluję pod overbending!- kontakt - PW albo GG albo mail. Paweł Pilnik Pilecki.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
aeroarte 


Posty: 663
Otrzymał 37 punkt(ów)
Skąd: Starachowice
Wysłany: 2008-12-21, 16:01    Odp: Podziel się smutkiem

Wczoraj , przestało bić serce mojej dalmatynki ''Gai''.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
#Maciekdraheim 


Wiek: 35
Posty: 3604
Otrzymał 296 punkt(ów)
Skąd: Ciechocinek
Wysłany: 2008-12-21, 16:13    Odp: Podziel się smutkiem

Rozumiem Cie Aero, kilka lat temu, też w okresie przedświątecznym straciłem sznaucera olbrzyma imieniem Atos, parę lat wcześniej zaś jego matkę - Awię. Współczuję.
_________________
Blues is nothing but a good man feeling bad, thinking about the woman he once was with.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Trojden 


Wiek: 36
Posty: 377
Otrzymał 16 punkt(ów)
Skąd: Niemcz
Wysłany: 2009-01-16, 12:28    Odp: Podziel się smutkiem

Przed chwilą wróciłem z uczelni z kolokwium z biochemii. Poszło mi całkiem całkiem i dowiedziałem się, że poprzednie mam zaliczone czyli narazie bilans jest 3 na 5 zaliczonych. Zapytacie się pewnie czemu więc dzielę się smutkiem. Ano dlatego, że zaraz jak wyjechałem z uczelni, gościu przydzwonił mi w tył samochodu. Rozwalony zderzak i bagażnik się nie zamyka. Niby nie tak źle, ale kiedy sobie pomyślę, że teraz kiedy mam kupę zaliczeń i egzaminów bo przecie sesja zbliża się nieubłagalnie to będę musiał pewnie biegać po warsztatach i zakładach ubezpieczeniowych. Kurde no :D Ale nie ma co narzekać. Jak to ktoś powiedział "Narzekałem, że nie mam butów, dopóki nie spotkałem człowieka bez stóp". Zawsze jest przy mnie moja ukochana harmonijka i to już jest powód aby uśmiech zagościł na twarzy :)
_________________
Gość, niech Blues będzie z Tobą ...

P.S. Każdy zalogowany zobaczy swój login w moim podpisie =P pozdrawiam
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
aansaa 


Wiek: 32
Posty: 800
Otrzymał 31 punkt(ów)
Wysłany: 2009-01-17, 12:53    Odp: Podziel się smutkiem

Jeśli ktoś "latał" dłużej ode mnie za jedną dziewczyną, to naprawde współczuję... 3 lata... Niby kochała, miała zerwać ze swoim, ale zawsze nie był odpowiedni moment... I tak przez 3 lata... A najlepsze, że ciągle trzyma, ale już nie "latam" za Nią... Od czasu do czasu napiszemy tak "lajtowo" do siebie... Kurrr... Miłość to pier*****y alkaloid, który ciągle zwiększa tolerancję na siebie i cholerrrnie uzależnia... ;/
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Trojden 


Wiek: 36
Posty: 377
Otrzymał 16 punkt(ów)
Skąd: Niemcz
Wysłany: 2009-01-17, 13:28    Odp: Podziel się smutkiem

[b]aansaa[/b], bogu dziękuję, że nie mam tego problemu :D . Ale powiem Ci, że dobrze jest się uzależnić od miłości ale pod warunkiem, że jest odwzajemniona. Ja kochałem raz i jednostronnie i to było przekichane. Formalnie nie byliśmy razem, bo się nie mogła zdecydować. I tak kurde całe życie jestem sam :) Ale jak wspomniałem wcześniej: "Narzekałem, że nie mam butów, dopóki nie spotkałem człowieka bez stóp". Ten cytat zawsze podnosi mnie na duchu i chwytam za harmonijkę :harp: :D
_________________
Gość, niech Blues będzie z Tobą ...

P.S. Każdy zalogowany zobaczy swój login w moim podpisie =P pozdrawiam
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
aansaa 


Wiek: 32
Posty: 800
Otrzymał 31 punkt(ów)
Wysłany: 2009-01-17, 15:11    Odp: Podziel się smutkiem

[quote]Formalnie nie byliśmy razem, bo się nie mogła zdecydować. [/quote] Dokładnie to samo... :) Związku nie było, ale tak, jakby był... :) Ale na szczęście przez to wszystko trohcę zmieniłem podejście do "tych" spraw i mam duuużyy dystans. ;) BTW: Do życia potrzebne tylko są: Muzyka, harp, piwo i fajka. ;)
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Trojden 


Wiek: 36
Posty: 377
Otrzymał 16 punkt(ów)
Skąd: Niemcz
Wysłany: 2009-01-17, 17:13    Odp: Podziel się smutkiem

[quote="aansaa"]Do życia potrzebne tylko są: Muzyka, harp, piwo i fajka. ;) [/quote]

U mnie bez tych dwóch ostatnich bo jestem abstynentem :D
_________________
Gość, niech Blues będzie z Tobą ...

P.S. Każdy zalogowany zobaczy swój login w moim podpisie =P pozdrawiam
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
aansaa 


Wiek: 32
Posty: 800
Otrzymał 31 punkt(ów)
Wysłany: 2009-01-17, 17:54    Odp: Podziel się smutkiem

Szczerze podziwiam... ;)
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
#Maciekdraheim 


Wiek: 35
Posty: 3604
Otrzymał 296 punkt(ów)
Skąd: Ciechocinek
Wysłany: 2009-01-17, 20:04    Odp: Podziel się smutkiem

Fakt... Sam ten temat powstał przez zgubny wpływ kobiet. A wyobraź sobie sytuację, że jesteś przez rok z dziewczyną, a potem ona wymazuje Cię z życia i zabrania nawet powiedzenia "cześć" na korytarzu. Ale właśnie dzięki temu, możemy powiedzieć, że coś przeżyliśmy (mimo młodych lat). Teraz [b]aansaa[/b] zrozumiesz czym jest blues... Gdy tylko zobaczę swoją byłą na wydziale, to krwawie w środku. Tak na marginesie. Dobre porównanie chemiczne wyszło :) .
_________________
Blues is nothing but a good man feeling bad, thinking about the woman he once was with.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Jarun 


Wiek: 41
Posty: 118
Otrzymał 12 punkt(ów)
Skąd: Gdynia
Wysłany: 2009-01-17, 21:02    Odp: Podziel się smutkiem

Wszyscy w koło chorują albo nawet w szpitalach lądują ... Nowy rok zaczął się dla mnie chorobami bliskich :(
_________________

Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
aansaa 


Wiek: 32
Posty: 800
Otrzymał 31 punkt(ów)
Wysłany: 2009-01-19, 16:30    Odp: Podziel się smutkiem

Też mam "krawienie"... Cholerne uczucie... :/
Jeśli chodzi o choroby, to mój brat miał białaczkę, byłem dawcą i dzisiaj już ok wszystko jest. ;) On zyje, ja też, używamy życia... ;)
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
#Maciekdraheim 


Wiek: 35
Posty: 3604
Otrzymał 296 punkt(ów)
Skąd: Ciechocinek
Wysłany: 2009-01-19, 20:00    Odp: Podziel się smutkiem

Zawsze trzeba szukać tej lepszej strony życia. Super, że się stało tak a nie inaczej! A jak krwawi... To wypłakać przez harpa się trzeba.
_________________
Blues is nothing but a good man feeling bad, thinking about the woman he once was with.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Over 


Wiek: 37
Posty: 191
Otrzymał 11 punkt(ów)
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2009-01-20, 12:33    Odp: Podziel się smutkiem

Ehhh... Angina :( Harmoszka odstawiona... :(
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Pulatom 


Wiek: 34
Posty: 781
Otrzymał 72 punkt(ów)
Skąd: Czerwona Woda
Wysłany: 2009-01-20, 17:52    Odp: Podziel się smutkiem

[quote="Over"]Ehhh... Angina :( Harmoszka odstawiona... :( [/quote]

Wiem co to znaczy, współczuję.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
KamilM 

Wiek: 33
Posty: 115
Skąd: Otwock
Wysłany: 2009-01-21, 02:24    Odp: Podziel się smutkiem

Hmmm... ja przeżyłem super studniówke super impreze potem. Wszystko układa się bardzo dobrze. gdyby nie to ,ze znów pomyliłem się co do dziewczyny...blues yeah...
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
  
Odpowiedz do tematu