Zapamiętaj mnie i lub zarejestruj | Zapomniałem hasła

Artykuły Recenzje Harmonijkowe Bitwy
Szukaj Użytkownicy Grupy
Odpowiedz do tematu
Autor
Wiadomość
Patryczek 


Wiek: 29
Posty: 29
Otrzymał 2 punkt(ów)
Skąd: Świdnik
Wysłany: 2008-04-11, 20:29    Guma do żucia...

Czytałem ostatnio na jakimś blogu czy tam stronce z radami ( niepamiętam już jakiej) że: "żucie gum bezcukrowych przed graniem i po zwiększa czas jaki charmonijka wytrzyma bez jej czyszczenia" :hah: to mnie dobiło... nie wiem czy prawda ale.... "zwiększa czas jaki charmonijka wytrzyma..." aby Harmonijkarz takię błędy robił to przesada....

prosze o opinie bo nie wiem czy warto to robić czy nie...
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Osaosowski 

Wiek: 31
Posty: 265
Otrzymał 2 punkt(ów)
Skąd: Inowrocław
Wysłany: 2008-04-11, 20:39    Odp: Guma do żucia...

pomijając ortografię to może przed graniem nie zaszkodzi bo będzie więcej śliny więc lepszy poślizg na harmonijce i nie będzie tak harmonijka śmierdziała a wręcz przeciwnie :) nie głupi pomysł, na pewno nie zaszkodzi (tak mi się wydaję :) )

pozdrawiam "osa"

[ Dodano: 2008-04-11, 20:41 ]
pomijając ortografię to może przed graniem nie zaszkodzi bo będzie więcej śliny więc lepszy poślizg na harmonijce i nie będzie tak harmonijka śmierdziała a wręcz przeciwnie :) nie głupi pomysł, na pewno nie zaszkodzi (tak mi się wydaję :) )

pozdrawiam "osa"
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
kamilteau 


Wiek: 33
Posty: 1390
Otrzymał 76 punkt(ów)
Skąd: Olsztyn/Offenburg
Wysłany: 2008-04-11, 21:24    Odp: Guma do żucia...

Zwiększenie emisji śliny nie musi koniecznie mieć dobrych efektów. Kiedyś próbowałem eksperymentować z gumą do żucia i tej śliny wydzielało się za dużo - po prostu zdarzało mi się pluć w harmonijkę :? Umyć zęby, przepłukać paszczę wodą - jak najbardziej, ale guma mi się nie przysłużyła, chociaż to pewnie indywidualna kwestia pojedynczego muzyka... :harp:
_________________
"Don't start me talking, I'll tell everything I know..."
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Patryczek 


Wiek: 29
Posty: 29
Otrzymał 2 punkt(ów)
Skąd: Świdnik
Wysłany: 2008-04-12, 14:55    Odp: Guma do żucia...

Mi dobrze idzie bez gumy. Teraz próbowałem z... i dobrze, nawet lepiej. Dzięki za opinie na temat. Musze teraz nadrobić zaległości w pisaniu i czytaniu postów :)
_________________
[you]! Grasz cieniutko na harmonijce. Ale za to ja jestem mistrzem ;D
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
  
Odpowiedz do tematu