Zapamiętaj mnie i lub zarejestruj | Zapomniałem hasła

Artykuły Recenzje Harmonijkowe Bitwy
Szukaj Użytkownicy Grupy
Odpowiedz do tematu
Autor
Wiadomość
*Bart Łęczycki 


Posty: 600
Otrzymał 76 punkt(ów)
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2009-01-26, 20:27    [ Sprzedaż] Mały i niedrogi piecyk do harmonijki sprzedam!

Witam!
Mam do sprzedania mały i niedrogi piecyk tranzystorowy Mega Amp PL-10, który był podrasowany specjalnie do harmonijki. Używany wyłącznie w domu, więc nie nosi śladów zużycia. Jego dane techniczne:

combo gitarowe (tranzystor) 8W

* głośnik: 5"
* efekty: overdrive
* wejścia: gitara i CD/magnetofon
* wyjścia: słuchawkowe
* korekcja High i Low
* wbudowany przester
* wymiary: 230x240x145
* ciężar: 3,2 kg

Więcej: http://megaamp.siedziba.pl/wg.html

Jego cena to 195zł (+koszty ewentualnej wysyłki). Cena nowego i bez harmonijkowych poprawek to 230zł więc myślę że jest to okazja dla kogoś kto chce pograć w domu nie przeszkadzając domownikom.

Mogę wysłać kilka mp3 na maila.
Pytania i oferty proszę kierować na bleczycki@gmail.com
Pozdrawiam
_________________
www.bleczycki.com
bleczycki@gmail.com
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Chainsaw 

Wiek: 114
Posty: 405
Otrzymał 10 punkt(ów)
Skąd: a Szczypior to wie
Wysłany: 2009-01-29, 17:32    Odp: [ Sprzedaż] Mały i niedrogi piecyk do harmonijki sprzedam!

ja bym kupil chetnie
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
*Bart Łęczycki 


Posty: 600
Otrzymał 76 punkt(ów)
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2009-02-03, 15:20    Odp: [ Sprzedaż] Mały i niedrogi piecyk do harmonijki sprzedam!

Niestety, piecyk został błyskawicznie sprzedany...
Jeśli macie możliwosc wypróbowac małe piecyki tej firmy to polecam, może komuś przypadnie do gustu amp bez dodatkowych modyfikacji.
Choc to jest typowe "chińskie rękodzieło" to gra nadspodziewanie dobrze a i cena jest rozsądna!
Pozdrawiam !
_________________
www.bleczycki.com
bleczycki@gmail.com
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Miki_2008 


Posty: 51
Wysłany: 2009-02-26, 11:20    Odp: [ Sprzedaż] Mały i niedrogi piecyk do harmonijki sprzedam!

Mam pytanko, czy ten piecyk [b]Mega Amp GL-15[/b] nadawałby się do zabawy z harmonijką w domu? Wiem, że najlepszy jest lampowy ;)
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
*Bart Łęczycki 


Posty: 600
Otrzymał 76 punkt(ów)
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2009-02-26, 11:48    Odp: [ Sprzedaż] Mały i niedrogi piecyk do harmonijki sprzedam!

To zależy od stopnia tolerancji domowników :)
Moim zdaniem ten model który posiadałem grał całkiem głośno.
Oczywiście można go było "sztucznie" przesterować gałką GAIN.
Jeśli chodzi o ćwiczenia w domu to moim zdaniem niezastąpiony jest POD firmy Line6.
Jego test oraz mp3 można znaleźć na mojej stronie w dziale HARP TEST.

Trzeba pamiętać ze nawet najdroższy wzmacniacz lampowy i super mikrofonem nie zabrzmi jeśli MY SAMI nie gramy dobrym pełnym i mięsistym dźwiękiem.
Miłego grania!
_________________
www.bleczycki.com
bleczycki@gmail.com
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Joseph 


Wiek: 54
Posty: 11
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2009-04-06, 17:28    Odp: [ Sprzedaż] Mały i niedrogi piecyk do harmonijki sprzedam!

Drogi Barcie! a powiedziałbyś, jako wieloletni fachmann, jak dobrać się do zakupu "harmofonu" m-ki Blackedge.jr? Próbowałem nawiązać kontakt pod adresem Harmonijkowy itd ale brak odzewu... tel też nie odpowiada... pomóż, bracie w pentatonice?
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
*Michał Kielak 


Wiek: 46
Posty: 58
Otrzymał 3 punkt(ów)
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2009-04-06, 18:25    Odp: [ Sprzedaż] Mały i niedrogi piecyk do harmonijki sprzedam!

[quote="Joseph"]Drogi Barcie! a powiedziałbyś, jako wieloletni fachmann, jak dobrać się do zakupu "harmofonu" m-ki Blackedge.jr? Próbowałem nawiązać kontakt pod adresem Harmonijkowy itd ale brak odzewu... tel też nie odpowiada... pomóż, bracie w pentatonice?[/quote]

Andrzej - producent Blackedge - jest teraz na wyjeździe. Nie wiem ile to potrwa ale jak wróci, bedzie można składać zamówienia. Nic więcej nie wiem.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Joseph 


Wiek: 54
Posty: 11
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2009-04-06, 18:59    Odp: [ Sprzedaż] Mały i niedrogi piecyk do harmonijki sprzedam!

Witam Michale! dzięki za podpowiedź. będę więc szukał również innych! pozdrawiam!
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Rolf 


Wiek: 34
Posty: 424
Otrzymał 17 punkt(ów)
Skąd: Rybnik
Wysłany: 2009-07-26, 17:51    Odp: [ Sprzedaż] Mały i niedrogi piecyk do harmonijki sprzedam!

To ja jeszcze jedno pytanko odnośnie tego mega amp gl 15 - czy jest on na tyle głośny, by przebić się przez perkusję? Zależałoby mi na jakimś niedrogim urządzeniu do grania "w garażu", z całym zespołem.
Pozdrawiam :)
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
#minigunmen 


Wiek: 36
Posty: 2769
Otrzymał 127 punkt(ów)
Skąd: Kat, Ośw, Krak
Wysłany: 2009-07-26, 18:00    Odp: [ Sprzedaż] Mały i niedrogi piecyk do harmonijki sprzedam!

5 cali i 8W - nie ma szans przy perkusji Rolf a jak dojdą inne instrumenty to kaplica. 15W jeszcze jako tako.... ale na poważne jam session 30-60.
_________________
Naprawiam harmonijki! Reguluję pod overbending!- kontakt - PW albo GG albo mail. Paweł Pilnik Pilecki.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Młynek 


Wiek: 55
Posty: 730
Otrzymał 68 punkt(ów)
Skąd: Budapeszt
Wysłany: 2009-07-27, 07:48    Odp: [ Sprzedaż] Mały i niedrogi piecyk do harmonijki sprzedam!

Potwierdzam to, co pisze minigunmen - zakładając oczywiście, że ma on na myśli komba tranzystorowe. Bo w lampie na mały klub 15W spokojnie wystarczy... Wczoraj byłem na jamie - nie doszedłem nawet do granicy sprzęgania w moim ampie (17W), a już musiałem przyciszać, bo był po prostu za głośny. A kapela, choć nie szalała, to z drugiej strony wcale jakoś specjalnie cicho nie grała. Po prostu normalnie. Jako ciekawostkę podam, że pojawił sie drugi harmonijkarz z jakimś własnoręcznie wykonanym kombem (oczywiście lampowym) - ok. 5W, ośmiocalowy głośniczek, a gadało całkiem przyzwoicie. Może troszkę za bardzo przesterowywało jak na mój gust (wiadomo, mała moc), ale i tak przyjemnie się tego słuchało. Fajne urządzonko - takie plug and play, na bazie schematu Fendera Champa. Żadnych zbędnych gałek, jeden jedyny potencjometr głośności, wielkosci połowy skrzynki po piwie (mam na mysli wielkość calego komba, nie potencjometru).
_________________
"Skoro uważacie, że blues jest łatwą muzyką, to dlaczego tak niewielu go dzisiaj gra?" - B.B. King
Ostatnio zmieniony przez Młynek 2009-07-28, 07:30, w całości zmieniany 1 raz  
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
#Maciekdraheim 


Wiek: 35
Posty: 3604
Otrzymał 296 punkt(ów)
Skąd: Ciechocinek
Wysłany: 2009-07-27, 20:25    Odp: [ Sprzedaż] Mały i niedrogi piecyk do harmonijki sprzedam!

Co do małych lampowych kombiaczków. Po zmianie lampy udało mi się wykrzesać z Epiego nowego ducha. Tymczasowo mam też lepszy sprzęt do nagrywania (dyktafon cyfrowy z dwoma pojemnościówkami :) ). Chyba nie brzmi najgorzej?

http://odsiebie.com/pokaz/4450889---a2d3.html
_________________
Blues is nothing but a good man feeling bad, thinking about the woman he once was with.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
#minigunmen 


Wiek: 36
Posty: 2769
Otrzymał 127 punkt(ów)
Skąd: Kat, Ośw, Krak
Wysłany: 2009-07-28, 16:01    Odp: [ Sprzedaż] Mały i niedrogi piecyk do harmonijki sprzedam!

No nie tylko nie brzmi najgorzej co piec oceniam na 10/10 a nagrywanie na 9/10 bo było małe przyduszenie ale tak to świetnie.
_________________
Naprawiam harmonijki! Reguluję pod overbending!- kontakt - PW albo GG albo mail. Paweł Pilnik Pilecki.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
  
Odpowiedz do tematu